Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu

Ölürüm Türkiyem, Bu Vatan Kimin, Bizim Memleket gibi vatan millet şarkılarını duymaya alıştığımız milliyetçi şarkıcı Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlunun da Bedelli Askerlik yasasından faydalandığı ortaya çıktı. Şarkılarında vatan sevgisinden, yiğitlikten, şereften, onurdan bahseden şarkıcının oğlununun bedelli askerlik yapacak olması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu
16 Mayıs 2019 Perşembe 18:11

Ölürüm Türkiyem, Bu Vatan Kimin, Bizim Memleket gibi vatan millet şarkılarını duymaya alıştığımız milliyetçi şarkıcı Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlunun da Bedelli Askerlik yasasından faydalandığı ortaya çıktı.

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 1

Ölürüm Türkiyem, Bu Vatan Kimin, Bizim Memleket gibi vatan millet şarkılarını duymaya alıştığımız milliyetçi şarkıcı Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlunun da Bedelli Askerlik yasasından faydalandığı ortaya çıktı. Şarkılarında vatan sevgisinden, yiğitlikten, şereften, onurdan bahseden şarkıcının oğlununun bedelli askerlik yapacak olması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 2

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da TT listesine giren Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan, bedelli askerlik yasasından faydalanarak vatani görevini yapmak üzere Burdur'a gitti. Mustafa Yıldızdoğan haberi Twitter hesabından duyurdu.

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 3

Yıldızdoğan Twitter'dan şu notu paylaştı:

Şarkıcı, oğlunun fotoğrafını yayınlayarak şu notu paylaştı: "Oğlum Ahmet ve bütün Vatan bekçileri Allah’ıma emanetsiniz. Hiçbirinizin ayağına taş, yanaklarına yaş değdirmesin. Dualarımız bütün Askerlerimize ve Polislerimize…

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 4

Sosyal medyada tepki! İnsanları gaza getirip...

Twitter'da Yıldızdoğan için ''İnsanları gaza getirip savaşlara, ölümlere yollayanların çocukları bedelli askerlik yaparken şehadet şerbetini yine gariban çocukları içiyor. Mustafa Yıldızdoğan’ın oğlu bedelli askerlik yapacak! 'Ölürüm Türkiyem'' gibi yorumlar yapıldı.

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 5

Mustafa Yıldızdoğan kimdir?

1966 Konya Kadınhanı doğumlu olan Mustafa Yıldızdoğan, çiftçi bir ailenin yedi çocuğundan birisidir.16 yaşında bağlama ile başlayan şiirleri, besteleri, ilk albümü olan "Doğuyoruz Ufuklardan" ile başlamıştır. 1992 yılında "Üşüyorum" adıyla, 1993 yılında "Türkiyem" ve 1995 yılında Selçuklu Müzik ile son çalışması Han Duvarları oldu.

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 6

1996 yılında ilk müzik şirketine ayrılıp Yılmaz Akbaş sahibi olduğu Akbaş Müzik ile anlaşarak transfer olmuş ve 1997 yılında "Yandı Yürekler Yandı" adıyla çıktı. 1998 yılında "Bu Vatan Kimin" , 1999 yılında "Mektup" adıyla, 2000 yılında "İnsanlar" ve 2001 yılında son çalışması "Sevmeyen Bilmez" adıyla çıktı. Akbaş Müzik ile ayrılarak kendi şirketini MYD Müzik kurdu.

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 7

"Artık Kafaya Takmam" ilk çalışması oldu. 2003 yılında "Biz Bu Hallere Düşecek Adam Mıydık?", 2004 yılında "Karşılıksız Sevmedik Mi?", 2005 yılında "Satan Satana", 2007 yılında "Ankara'ya Yağmur Yağacak", 2008 yılında "Şahit", 2009 yılında "Senin İçin ve ", 2012 yılında "O Gün" adıyla çıktı. 

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 8

MYD Müzik ile sanatçıları Mehmet Borukcu, İbrahim Dülger, Ali Kınık ve Kaya Kamil Kaya birçok sanatçıları yer aldı. 2013 yılında "Gurbet Türküleri" albümü 2014 yılında Son Albümü "Nadas" ile devam etmektedir. Ülkücü ve Türk Milliyetçisi kimliğiyle bilinen Yıldızdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi'nin seçim müziklerini yapmaktadır. Özellikle "Türkiyem" ve partiye ithafen yaptığı "Harekete geçmek lazım" adlı eserleri Türkiye genelinde çok popüler olmuştur. Ahmet, Gülsüm ve İrem isimli üç çocuk babasıdır. 

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 9

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 10

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 11

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 12

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 13

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 14

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 15

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 16

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 17

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 18

Mustafa Yıldızdoğan'ın oğlu Ahmet Yıldızdoğan bedelli oldu Twitter coştu - Sayfa 19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.