100. YIL BAKIRKÖY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ YENİ YERİNDE AÇILDI

Eski Beşiktaşlı Milli Futbolcu, Teknik Direktör Rasim Kara, Beşiktaş Hukuk Müşaviri Av.Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ak Parti İlçe Başkanı Aysun Çelikler , ünlü sinema sanatçısı Nuri Alço ve yüzlerce Beşiktaşlının katıldığı açılışın ardından Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a Dernek Başkanı Nazmi Koca tarafından desteklerinden dolayı plaket verildi.

100. YIL BAKIRKÖY  BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ YENİ YERİNDE AÇILDI
13 Ekim 2016 Perşembe 17:51

FİKRET ORMAN,”ABOUBAKAR’IN AİLESİ GELDİ, BUNDAN SONRA PATLAMA YAPACAKTIR”
 
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman; yönetim kurulu üyeleriyle , Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu ziyareti sırasında Vincent Aboubakar’ın ailesinin de İstanbul’a geldiğini belirterek,”Aboubakar bundan sonra patlama yapacaktır.” dedi.
 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ile sohbeti sırasında Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman şunları ifade etti:” Şu anda İstanbul’da adeta yazdan kalma  çok güzel bir havayı yaşıyoruz. İnşallah önümüzdeki bir haftada önce Kayseri sonra Napoli’de de bizim havamız iyi olacak. Aboubakar’ın ailesi İstanbul’a geldi, bundan sonra Aboubakar’dan patlama bekliyoruz. Takımımızın önemli silahı Oğuzhan’da hazır hale gelecek. Beşiktaş takımındaki tüm futbolcularımızın çok ahlaklı futbolcular. Zaman zaman sakat oldukları halde oynama istekleri de bundan.”
Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk daha sonra  yaya olarak Fahri Korutürk Caddesi, Ebuzziya Caddesi üzerinden  Kartopu Sokak’ta nulunan100.Yıl Bakırköy Beşiktaşlılar Derneği’nin yeni yerinin açılışına gittiler.
 

BAŞKAN KERİMOĞLU,”BU GİDİŞLE BEŞİKTAŞLI OLACAĞIM”

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şunları ifade etti:” Öncelikle Sayın Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Sayın Başkan Fikret Orman’ın her zamanki sıcaklığı ve dostluğundan ötürü fanatik bir G.Saraylıyım ama bu gidişle Beşiktaşlı olacağım. Napoli deplasmanında da Beşiktaşımızı tribünden destekleyeceğim.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.