Ünlü oyuncuya hırsız şoku

Engin Günaydın’ın İzmir’in Foça ilçesindeki yazlığına giren hırsız veya hırsızlar, ünlü oyuncunun ziynet eşyalarını ve dizüstü bilgisayarını çaldı. Foça ilçesinde, birçok film ve dizilerde rol alan ünlü oyuncu Engin Günaydın...

Ünlü oyuncuya hırsız şoku
12 Ocak 2016 Salı 11:57

Engin Günaydın’ın İzmir’in Foça ilçesindeki yazlığına giren hırsız veya hırsızlar, ünlü oyuncunun ziynet eşyalarını ve dizüstü bilgisayarını çaldı.
Foça ilçesinde, birçok film ve dizilerde rol alan ünlü oyuncu Engin Günaydın ve ailesinin birlikte kullandığı yazlığa iddiaya göre hırsız girdi. Hırsız veya hırsızlar evdeki ziynet eşyasını ve bir dizüstü bilgisayarı çaldı. Kışları kullanılmayan yazlığın soyulduğundan ünlü oyuncu Günaydın ve ailesinin bilgisi yoktu. Önceki gün, Konak ilçesinde bulunan bit pazarında elinde dizüstü bilgisayar bulunan O.Ç.’nin hareketlerinden şüphelenen polis, takibe başladı. O.Ç., elindeki dizüstü bilgisayarı bir iş yerine satmak isteyince polisler suçüstü yakaladı. Şüpheli, polise ifadesinde dizüstü bilgisayarı nereden aldığını söylemedi. İnceleme yapılan bilgisayardan Engin Günaydın’ın fotoğrafları ile bir senaryo bulununca polis ünlü oyuncuyu arayarak durumu bildirdi. Bilgisayar ve ziynet eşyaları Günaydın’a teslim edildi.
(İHA)
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.