SELİN CİĞERCİ DÜĞÜNÜNDE MAGAZİN BASINI SINIFTA KALDI!

Bir transseksüel ile yapılan evlilik sanki normalmiş gibi servis yapanlar neyin peşinde acaba. Çocuklara kötü bir örnek olan bu evlilik sanki normal bir olaymış gibi haberleştirilmesi ve buna onay veren magazin dünyasının ünlü isimleri de herkesi şaşırtmış durumda . Demek ki bu ünlü kişiler kendi çocuklarınında böyle bir evlilik yapmasına onay verecekler . Ne diyelim kötü bir örnek magazin basını için bu evliliği normal gösterenlere Yazıklar olsun...

SELİN CİĞERCİ DÜĞÜNÜNDE MAGAZİN BASINI SINIFTA KALDI!
01 Kasım 2019 Cuma 15:55

 Futbolcu Gökhan Çıra ile görkemli bir düğünle evlenen sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci'nin ilk işi Instagram'daki adını değiştirmek oldu.

Ciğerci, sosyal medyadaki adını Selin Ciğerci Çıra olarak değiştirdi.

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci  uzun zamandır birlikte olduğu futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra  ile dün akşam İstanbul'daki 5 yıldızlı bir otelde düzenlenen düğünle evlendi. Ciğerci, düğünden sonra ilk iş olarak sosyal medya hesabından soyadını güncelledi.

EVDEN ALTIN KEMERLE ÇIKTI

Düğün öncesi baba evinden davul ve zurna ile ayrılan Selin Ciğerci'ye babası, gelenek olan kırmızı kuşak yerine, göz kamaştıran altın kemer taktı. Ciğerci bu anları da sosyal medya hesabından anbean paylaşmayı ihmal etmedi.

SOYADINI HEMEN DEĞİŞTİRDİ

Metrelerce kuyruğu olan kilolarca ağırlıkta bir gelinlik giyen Selin Ciğerci, düğün sonrası Instagram hesabından tüm detayları paylaştı.

Nikah cüzdanını eline alan Ciğerci'nin ilk işi de soyadını değiştirmek oldu.

"Oh sonunda" notuyla paylaşım yapan Selin Ciğerci, adını "Selin Ciğerci Çıra" olarak değiştirdi.

selin ciğerci düğününe tepki ile ilgili görsel sonucu

selin ciğerci düğününe tepki ile ilgili görsel sonucu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.