TALAT ATİLLA VE BÜLENT KUŞOĞLU İLİŞKİSİ

Günlerdir medyada yer alan saraya giren CHP'li kimdir haberinin altından çıkan, Talat Atilla ve CHP'li Bülent Kuşoğlu ilişkileri bu komployu aydınlatabilir mi? Ayrtıntılar gelecek...

TALAT ATİLLA VE BÜLENT KUŞOĞLU İLİŞKİSİ
23 Kasım 2019 Cumartesi 16:08

Günlerdir medyada yer alan saraya giren CHP'li kimdir haberinin altından çıkan, Talat Atilla ve CHP'li Bülent Kuşoğlu ilişkileri bu komployu aydınlatabilir mi?

Ayrtıntılar gelecek...

TALAT ATİLLA KİMDİR?

Ankara’da dünyaya geldi. 1988 yılında gazeteciliğe ilk adımını attı. O dönemlerin önde gelen gazetelerinden birisi olan Anavatan Gazetesinde yazmaya başladı. Yine o dönemlerde İlk Haber gazetesinde muhabir olarak çalıştı. Sonrasında Ulus gazetesinde istihbarat şefliği görevlerinde bulundu. Günaydın Gazetesi, Son Havadis Gazetesi çalıştığı gazetelerdendir.

28 Nisan 2019 tarihinde Beyoğlu Grand Pera Emek Sahnesinde gerçekleşen 3.Ulusal Palandöken Ödül Töreninde ”Yılın Siyaset Yazarı” ödülüne layık görülmüştür. RADEV tarafından Yılın Gazetecisi ödülünü almıştır. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu' nun Erdoğan’a tazminat ödemek için evini satması hakkında yaptığı haber ile 2018 Aralık ayında ”Özel Haber” ödülünü aldı.

Talat Atilla 2002 yılında www.tuktime.com adlı haber sitesini kurdu. İmtiyaz sahibi olduğu haber kanalının yanı sıra www.internetoku.com adlı haber sitesinin de imtiyaz sahibidir.

Bülent Kuşoğlu kimdir? 

17 Ocak 1958'de Erzurum'da doğdu.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdikten sonra Maliye Bakanlığı'nda hesap ve baş hesap uzmanlığı görevlerinde bulundu.

İngiltere'de sosyal güvenlik konularında çalışmalar yapan Kuşoğlu, F-16 projesinde Milli Savunma Bakanlığının danışmanı olarak ABD'de çeşitli çalışmalar yürüterek toplantılarına katıldı.

Brüksel'de Avrupa Birliği Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, Türkiye'de ise Sosyal Sigortalar Kurumu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Dünya Bankası gözetiminde gerçekleşen Türk Sosyal Güvenlik ve Sağlık Sisteminin Reformu projelerinde Değerlendirme Kurulu ve Yürütme Komisyonu Üyesi olarak görev aldı.

Kurumsal Vizyon Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik AŞ Yönetim Kurulu Başkanı, City Hospital Sağlık Yatırım ve Hizmetleri AŞ'nin ortağı, Genel Müdürü, Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

Ulusal ve çeşitli internet gazetelerinde köşe yazıları yayımlandı.

Bülent Kuşoğlu, 25. ve 26. Dönem Genel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili olarak meclise girmiştir.

Kuşoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.