SON DAKİKA! EKREM İMAMOĞLU SALDIRIYA UĞRADI!

Son dakika haberi.. İBB'nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, iddiaya göre Yenibosna'da Cuma namazı sonrası salavat getiren bir şahsın sözlü provokasyona maruz kaldı.. İmamoğlu'na yoğun sevgi gösterileri yapıldığı esnada kalabalığın arasından bir şahıs Ekrem İmamoğlu'na sözlü olarak saldırıda bulunurken, provokatör saldırgan polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirildi.

SON DAKİKA! EKREM İMAMOĞLU SALDIRIYA UĞRADI!
31 Mayıs 2019 Cuma 17:25

Son dakika haberi, İBB'nin seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu, İddiaya göre Cuma namazı sonrası salavat getiren bir şahsın sözlü olarak saldırısına uğradı..

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde polis ekiplerinin İmamoğlu'nu görmek için gelen vatandaşları bölgeden uzaklaştırdığı görülüyor. Görüntülere göre ekipler vatandaşların görüntü almalarına da müsaade etmedi...

Ekrem İmamoğlu'na Cuma Namazı sonrası tatsız provokasyon

Provokatör şahıs cami yakınındaki bir çiğ kötfe dükkanında etkisiz hale getirildi

PROVOKATÖR ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Ekrem İmamoğlu, Cuma namazını pazar yakınındaki Yenibosna Merkez Camii’nde kıldı. İmamoğlu’nun camiden ayrılışı sırasında bir kişi, ”Kahrolsun PKK” diye bağırdı. Provokatör polis tarafından gözaltına alındı.

Cami önünde İmamoğlu’nu bekleyen yüzlerce vatandaş, ”Ekrem Başkan” tezahüratıyla seçilmiş İBB Başkanı’na destek vererek, provokatörü yuhaladı.

Saldıran şahıs çevredeki bir çiğ köfte dükkanında emniyet ekiplerince gözaltına alında..

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.