BAKIRKÖY"DE MİTİNG HAVASINDA TEMEL ATMA

Bakırköy Belediyesinin 4 önemli projesinin temel atma töreni CHP Genel Başkanının katılmasıyla ve Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlunun organizasyonuyla mitinge dönüştü.

BAKIRKÖY"DE MİTİNG HAVASINDA TEMEL ATMA
28 Kasım 2016 Pazartesi 17:37

Cumartesi günü yapılan başarılı organizasyon hem Bakırköyde ,hemde  CHP genel  merkezinde yankı buldu.
Bakırköyün 50-100 yıllık tarihini etkileyecek projelerin temel atma organizasyonunda emek veren insanların bilinmesi gerekiyor.
En başta Başkan Dr.Bülent Kerimoğlu,Başkan Yardımcısı Erkan Kılıç , Mehtap Zeynep Zeytin,İhsan Bahri Belek,Sinan Emre Kızıltuğ,Danışmanları Mehmet Akyüz ,Onur Bozkurter ,Bahadır Gülsever ,Emre Özpolat,Belediye meclis üyeleri,Ali Türkoğlu,Mahir Çelik,İrfan Kurtulmuş,Nadir Ataman,Baki Gövtepe,Emrah Topkaya ,İsmail Taş...

Müdürler Şevki Akşahin,Halis Karakaya,Yunus Çalışkan,Yasemin Teker,Nurgül  Karahan , Kent Konseyi Sekreteri Tarkan Ellergezen belediye çalışanları olağanüstü gece gündüz çalışmaları sonucu başarılı bir biçimde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve yöneticileri mutlu etti.

Bu arada son güne kadar ortada gözükmeyenler de vardı ,resmen organizasyonun başarılı olmaması için dua edenlerde vardı,bazı başkan yardımcıları ve müdürler son gün fotoğraf karelerine girmek için yoğun çaba göstermeleri de dikkat çekiciydi.

Bakırköy”de onbinlerce insanın toplanması bazı partileri de şaşırttı.

Hemen yerel ve bazı  ulusal basında “algı operasyonu”yaptırarak mitinge gölge düşürmek istediler ama ,maalesef başarılı olamadılar organizasyonun başarısı NTV 34 dakika , CNN Türk 20 dakika ,habertürk 12 dakika,Ulusal ve Halk tv 2 saaat canlı yayın yapılması organizasyonun ne kadar başarılı olduğunun bir işareti.
Twitter de dünya da  TT olup “halkınlideribakırköyde”sosyal medyada gün boyu kalması dikkatlerden kaçmadı.

Mükemmel bir organizasyonun ardından kimsenin laf söylemeye hakkı yok ,eleştiriler olabilir ama düşmalık boyutlarında olması hastalık derecesinde kimseye yarar sağlamaz.
Koray Avcı ve Hadise konserini de kimse bahane etmesin …Örgüt flamalarında fotoğraflarda CHP”lilerin birlik ve beraberlik içinde olduğunu göstermiştir.
Şimdi bu projelerin açılışı için yoğun çaba sarfetmeli ve verilen tarihlerde açılması sağlanmalıdır.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu ,CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna ve CHP Örgütüne yakışan bir organizasyon yapmıştır.
Sözün özü….
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.