BAKIRKÖY BELEDİYESİ GECE,GÜNDÜZ KAR MÜCADELESİNDE BAŞARILI OLDU

Bakırköy Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı karla mücadelesini sürdürüyor.

BAKIRKÖY BELEDİYESİ GECE,GÜNDÜZ KAR MÜCADELESİNDE BAŞARILI OLDU
09 Ocak 2017 Pazartesi 14:00

 Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu , karla mücadele çalışmalarına katıldı..

Cuma akşamından bu yana durmadan devam eden kar yağışlarında, hayatın aksamaması adına 24 görev yapan Bakırköy Belediyesi ekipleri, kış şartlarıyla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Sahada her dakika olan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve Başkan Yardımcıları Erkan Kılıç,Taner Öğünç, Sinan Emre Kızıltuğ,Başkan Danışmanları ,Mehmet Akyüz,Bahadır Gülsever,Onur Bozkurter ,Emre Özpolat ve bağlı müdürlük  belediye ekipleriyle birlikte karla mücadele çalışmalarına katıldı.

Bakırköy’de yoğun şekilde etkisini gösteren kar yağışında 24 saat görev başında olan Bakırköy  Belediyesi karla mücadele ekipleri, ilçe genelinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Başkan Dr.Bülent Kerimoğluyla beraber 24 saat boyunca çalışan ekipler 4 sepetli araç,4 pikap, 8 kamyon ve 40 personelle beraberbelediyenin tüm olanaklarını kullanarak caddelerdeki karları temizleyerek yol açma ,tuzlama,çalışmalarının yanı sıra devrilen ağaçları toplama,sokakta kalan hayvanları koruma amaçlı toplama ve yem verme işlemlerini de başarıyla yapan Bakırköy Belediyesi, İhtiyaç duyulan ve yardım talep edilen her noktaya ulaşarak sorunsuz bir kar çalışması sürdürülmesini sağlayan ekipler, Afet Koordinasyon Merkezi'ne bildirilen, yolda kalan birçok araç için de kurtarma çalışması gerçekleştirdi.

Başkan Dr.Bülent Kerimoğlu kar yağışının başladığı ilk günden beri sabah saatlerinden itibaren gece yarılarına kadar sahada olmasına rağmen meclis üyelerinin ortada olmaması dikkat çekiciydi.
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.