CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ,Cumartesi Bakırköy'e geliyor

Bakırköy Belediyesi projelerinden olan Tarık Akan Kültür Merkezi, Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi, Bakırköy Belediyesi Hizmet Binası ve Bakırköy Belediyesi Kültür Merkezi ve Evlendirme dairesinin temel atma töreni CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu tarafından atılacak.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ,Cumartesi Bakırköy'e geliyor
24 Kasım 2016 Perşembe 15:50

Bakırköy Özgürlük Meydanı’nda cumartesi günü saat 13.30 da düzenlenecek olan temel atma töreni sonrası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu halka seslenecek. Program Koray Avcı ve Hadise’nin vereceği konserle son bulacak.

cemevi
CEMEVİ KÜLTÜR MERKEZİ

Toplam inşaat alanı 5725 metrekare olan yapının içinde aşevi, müze, sergi alanı, ibadethane, sanat odası, kütüphane, sanat odası ve konferans salonu bulunacak.

TARIK AKAN SANAT MERKEZİ

Sanatçı Tarık Akan’ın adını Bakırköy’de yaşatacak olan projenin temeli de aynı gün atılacak. 19330 metrekareye yayılacak Tarık Akan Sanat Merkezi’nin içinde halk pazarı konferans salonu, sergi salonu ve çok amaçlı kültür merkezi de olacak.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; 26 Kasım 2016-Cumartesi günü saat 13.30’da Bakırköy Cumhuriyet(Özgürlük) Meydanı’nda düzenlenecek olan “Bakırköy Belediyesi Temel Atma Töreni”ne katılacak.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ile birlikte, kurulacak platformdan aynı anda; Bakırköy Belediyesi Hizmet Binası, Tarık Akan Kültür Merkezi, Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi, Bakırköy Belediyesi Kültür Merkezi ve Evlendirme Dairesi’nin temellerini atacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun temeli atılacak 4 projeyle ilgili yapacağı sunumun ardından Bakırköy Cumhuriyet(Özgürlük) Meydanı’nda halka hitap edecek .

Bu arada temel atma töreninden önce saat 13.00’de Koray Avcı ve temel atma töreninden sonra da saat 14.30’da Hadise Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’nda ücretsiz halk konseri verecekler.

YER: Bakırköy Cumhuriyet(Özgürlük) Meydanı

TARİH: 26 Kasım 2016-Cumartesi

SAAT: 13.30

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.