BAŞKAN DR.KERİMOĞLU"YARGIDA HESAPLAŞACAĞIM"

BAŞKAN.DR.KERİMOĞLU"YALAN HABERLERLE ALGI OPERASYONU YAPILMAK İSTENİYOR" Bakırköy CHP'li Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu'na olan kişisel husumetleri ve rant beklentileri nedeniyle kumpas üstüne kumpas kuran yalan haberlerle algı operasyonları yapanlar ,Kerimoğlunun “FETÖ DANIŞMANI TUTUKLANDI””diye yerel bir gazete sitesinde yalan haber yaptılar. Haber yapılan kişi Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlunun danışmanı hiç birzaman olmadı.

BAŞKAN DR.KERİMOĞLU"YARGIDA HESAPLAŞACAĞIM"
08 Ekim 2016 Cumartesi 16:16

Husumetin nedeni kişisel çıkarlar...
 
Bazı itibar suikastçılığına ve haysiyet cellatlığına soyunan bazı kesimlerin hedef şaşırtmak için birçok kişi ve kurumu FETÖ/PDY ile ilişkili gibi göstermesinden CHP'li Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu da nasibini aldı. Başkan Dr.Kerimoğlu ise gelişmelerin bir algı operasyonundan ibaret olduğunun altını çizerek,bu haberleri yapanların husumet nedeni kişisel çıkar ve onlarla birlikte hareket eden bazı siyasi gelecek bekleyenler olduğunu ifade etti."Gerçek FETÖ mensuplarını korumak ve kollamak için yapılan algı çalışmasında, CHP'yi şahsımı ve idare ettiğim kurumu hedef göstermek çok saçma ve bir o kadar da komedi ama maalesef bazı CHP üyelerinin  bunlara inanmaları ve sosyal medyada paylaşmaları da bir o kadar üzücü ve düşündürücüdür, " diye konuştu.
 

FETÖ'nün yereldeki finans ayağı olduğu ileri sürülen ve bu nedenle tutuklanan işadamı Erkan Karaaslan'ın, ülke genelinde, başta İçişleri Bakanlığı olmak üzere birçok bakanlık ve kamu kuruluşuyla birlikte AK Partili,MHP  belediyelere de danışmanlık hizmeti verdiği halde, bazı kesimlerin, sadece CHP'li belediyeleri öne çıkararak FETÖ ile bağlantı kurması siyasi çevrelerde itibar suikastlığı şeklinde değerlendirildi.İstanbul'daki AK Partili belediyelerden Sultangazi, Sultanbeyli, Tuzla ve Başakşehir belediyelerine de danışmanlık hizmeti veren işadamı Erkan Karaaslan'ın sadece CHP'li belediyelere hizmet veriyormuş gibi yayınlar yapılması, algı operasyonundaki art niyeti de ortaya çıkardı.

 Tutuklanan işadamının CHP Genel Merkezi başta olmak üzere birçok CHP'li ve diğer siyasi partilerin yerel yönetimlerine danışmanlık hizmeti verdiğinden bahseden Belediyeye yakın kaynaklar  "Herkes belediyeden iş alabilir. Eğer bir olayın adli yönü varsa bunun soruşturmasını yapacak kurum Bakırköy  Belediyesi değildir" şeklinde açıklamada bulundu.
 
  
 
Başkan Dr. Bülent Kerimoğlu "Bizim bağımız belli: Cumhuriyet ve Atatürk"


Devlet içinde gerçekleşen farklı bir yapılanmanın vahşi bir yapılanma olduğuna dikkat çeken Kerimoğlu  "Bu yapılanmaya yol veren, sürekli destekleyen, onlara karşı sevgi ötesinde aşk besleyen kimse, saygıyla önlerinde eğilen kimse, 'dön' diye yalvaranlar kimse onlara bakılmalı, onlar araştırılmalı" dedi. Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu www.bakirkoygazetesi.com yaptığı açıklamasının devamında ise "Cumhuriyet Halk Partili olarak bizim bağımız bellidir. O da Cumhuriyet ve Atatürk'tür" mesajını verdi. Başkan Dr.Bülent Kerimoğlu bundan sonra böyle yalan,iftira haberleri yapan kişilerle ve bağlı oldukları kurumlara tazminat ve ceza davaları açacaklarını ifade ederek bu algı operasyonu yapanlarla adalet önünde hesaplaşacağını ifade etti.
Asıl üzücü olan ise Başkan Dr.Bülent Kerimoğlunun yanında gözüken bazı meclis üyelerinin bu yalan gerçek dışı algı operasyonlarını yapan  kişilerle olan dialogları, Başkan Dr.Bülent Kerimoğlu bu meclis üyeleriyle bir daha ki dönem olmamalıdır.

 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.