BAKIRKÖY BELEDİYESİNİN ANLAMLI ETKİNLİĞİ

7 Ekim Dünya Serebral Palsili Günü’nde; Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, G.Saray Odeabank Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman ve Serebral Palsili Çocuklar Derneği Başkanı Cansel Kırman’ın katılımıyla Bakırköy Belediyesi tarafından serebral palsili çocuklar için alınan tekerlekli sandalyeler verildi.

BAKIRKÖY BELEDİYESİNİN ANLAMLI ETKİNLİĞİ
07 Ekim 2016 Cuma 18:32

Bakırköy Belediye Başkanlığı ana binada  düzenlenen  etkinlikle serebral palsili çocuklar tekerlekli sandalyelerine kavuştular.

 Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, “Bir Can Bir Umut” kampanyasına destek vermekten dolayı çok mutlu olduklarını ve engelli bireylerin engelsiz yaşam sürdürebilmeleri için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini ifade ederek şunları söyledi: “Sosyal sorumluluk projelerine belediye olarak her zaman destek veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Engelli çocuklarımızın engelsiz bir yaşam sürdürmeleri için her bakımdan elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Engelli çocuklarımız için farkındalık yaratmalıyız. Bu bağlamda Ergin Hocama da gösterdiği duyarlılıktan dolayı çok teşekkür ediyorum. G.Saray’a da bu hafta sonu başlayacak lig maçlarında ve Perşembe günü başlayacak EuroLeague müsabakalarında başarılar dilerim.”

 ERGİN ATAMAN,”ÇOK ZOR BİR SÜREÇ BİZİ BEKLİYOR”

 G.Saray Odeabank  Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman da Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na G.Saray ve Milli Takım Kaptanı Sinan Güler’in imzalı formasını verdikten donra yaptığı açıklamada çok zor bir sürece girdiklerini ifade ederek şu açıklamalarda bulundu:” Bu sene EuroLeague’in değişen formatı nedeniyle bazı haftalara 2 maç yapacağız. Bu sezon boyunca bizi 70-80 maçlık bir performans olacak.  G.Saray her alanda hedefleri olan bir kulüp ve biz de ona göre elimizden gelen tüm mücadeleyi göstereceğiz. Ayrıca Perşembe akşamı geçen sezonun EuruCup şampiyonu G.Saray Odeabank ve EuroLeague şampiyonu CSKA Moskova arasında adeta süper kupa finaline tüm taraftarlarımızı bekliyoruz.”

ATAMAN,”SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE YER ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

G.Saray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman etkinlikle ilgili de şunları ifade etti:” Serebral Palsili çocuklarımız için yapılan bu etkinlikte yer almaktan çok mutlu oldum. Belediye Başkanımız Dr. Bülent Kerimoğlu dernek başkanımız Cansel Kirman’a çok teşekkür ediyorum, şahsım ve kulübüm adına sosyal sorumluluk projelerinin her zaman yanında olacağımızı ifade ediyorum.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.