DUAYEN YAPI'YI CUMHURBAŞKANLIĞI HEYETİ ZİYARET ETTİ

Savunma sanayii ve izolasyon konularında Milli Türk Malı ibaresini bütün dünyaya başarıyla taşıyan Duayen yapı ,Cumhurbaşkanlığının yakın takibine girdi.

DUAYEN YAPI'YI CUMHURBAŞKANLIĞI HEYETİ ZİYARET ETTİ
16 Ekim 2017 Pazartesi 23:16

Yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleri ve Türkiyede yaşattığı ilkler ile “Yükselen Bir Değer” olarak kabul gören duayen Yapı Savunma Sanayii ve İzolasyon başta olmak üzere toplam 300 kalem olan ürün gamını Dünyanın 60 ülkesine pazarlıyor ve Türkiye’nin marka değerini dünya genelinde arttırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Duayen yapıya gelen Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu başkanlığındaki heyetine imalat ve ar-ge birimlerini gezdiren Sahibi Ümit Yıldırım yakından ilgilendi.

“DUAYEN YAPI A.Ş. bünyesinde geliştirmiş olduğu üretim teknikleri, üstün tasarım gücü ve deneyimli uzman kadrosu ile yapı ve zemin kimyasalları sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır. Hizmette sunduğu kalite, sürdürdüğü araştırma-geliştirme çalışmaları ve sağladığı güven ile sektöründe tasarım ve üretim yönünden liderlik konumunu kazanmıştır.

2001 yılında yapı sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız, 2001 yılından itibaren faaliyetlerini İstanbul’daki 4500 m2 kapalı alanda, günlük 120 ton üretim kapasitesi ile DUAYEN YAPI A.Ş. adı altında sürdürmektedir. Kurulduğu günden itibaren gelişen teknolojinin getirdiklerine kendi geliştirdiği yöntemlerle yenilik katarak üretim yapmak, bu konuda belirlenen standartlarda hedefi en üst noktada yakalamak ve en kaliteli ürünlerle hizmet vermek ilkesi doğrultusunda büyüyerek kendi sektöründe ilk akla gelen markalardan biri haline gelmiştir. Duayen Yapı A.Ş. halihazırda 60a yakın ülkeye ihracat yapmaktadır.

DUAYEN YAPI A.Ş. kendi geliştirdiği üretim yöntemleri, üstün tasarım gücü ve deneyimli uzman kadrosu ile yapıştırıcı sanayi sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır. Hizmette sunduğu kalite, sürdürdüğü araştırma-geliştirme çalışmaları ve sağladığı güven ile sektöründe tasarım ve üretim yönünden liderlik konumunu kazanmıştır.” şeklinde konuştu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.