'Vegas Fight Night' fırtına gibi geçti

Türkiye Kempo Savunma Sporları Federasyonu Başkanı ve Muaythai Istanbul İl Temsilcisi, milli sporcu Halis Avşar, Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen ve spor camiasında büyük ilgi gören Muaythai Süper Ligi Gecesi, “Vegas Fight Night”ın bir benzerinin Mayıs ayında yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirileceği müjdesini Verdi.

'Vegas Fight Night' fırtına gibi geçti
11 Şubat 2020 Salı 00:47

Muaythai Federasyonu ve Bağımsız Mücadele Savunma Sporları Konfederasyonu ile ortaklaşa düzenlenen muaythai gecesinde birbirinden ilgi çekici müsabakalar gerçekleştirildi.

Gecede Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında derece yapanMuaythai milli sporcuları ringe çıkarken, super fihgt maçları da geceye damga vurdu.

Organizatör Halis Avşar gerek ulusal, gerekse uluslararası alanda federasyon olarak Türk sporu ve muaytahi’nin daha geniş kitlelere yayılması, vatanına, bayrağına sahip çıkan, daima zirveyi hedefleyen bir neslin yetişmesini sağlamak için çaba gösterdiklerini ifade etti.

Vegas Fight Night karşılaşmasına, spor camiasının yanısıra, İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanı Halil Durna, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Vekili ve Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Yıldız, Küçükçekmece Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Göksun Öz’ün yanısıra işadamları, emniyet mensupları ve medyadan çok sayıda katılım gerçekleşti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.