İSTANBUL AKP SAHADA,CHP TATİLDE

Yaklaşan yerel seçimler dolayısıyla tüm partilerin sahada olması gerekirken ,seçime tek hazır parti İstanbul da AK Parti gözüküyor. CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun tatilde sosyal medyada paylaştığı resim CHP 'liler arasında tepkiyle karşılandı.

İSTANBUL AKP SAHADA,CHP TATİLDE
27 Ağustos 2018 Pazartesi 01:06

CHP nedenİktidar olmadığı belli oldu.

AK Parti İstanbul il başkanı Bayram Şenocak yönetimindeki İstanbul Teşkilatı ,İstanbula tam hakim ve gece gündüz yerel seçimlere hazırlanırken,CHP İstanbul İl Başkanının tatilde resim paylaşması ve geleceği dizayn ediyoruz diye sanki birilerine mesaj niteliğindeki paylaşımı herkesi şaşrttı.

Özellikle CHP Tabanının büyük tepki gösterdiği sosyal medya da paylaşılan  tatildeki içki masasındaki resim tepkilere yol açtı. 

AK Parti İstanbul Teşkilatı ise Bitlis Ahlat giderek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte halkla beraberdi.

CHP İl Başkanlığı büyük bir sorumluluk istiyor ,ve yapılan her eylemde ,söylenen her kelimede söyleşide dikkat etmek gerekiyor. Ama malesef İstanbul CHP İl Başkanı bunlara nedense pek dikkat etmediği söyleniyor.

Yaklaşan Yerel Seçimlerde AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak ve Teşkilatı bu çalışmalarla İstanbulda CHP 'li bir çok belediyeyi de AKP saflaraına katacak gibi gözüküyor.

CHP Bir an evvel  belediye başkan adaylarını belirleyip sahaya inmelidir.

Tatilde resim paylaşmakla bu işler yürümez.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.