İBB 'havuz medyası'na çalışmış

İBB Sözcüsü Murat Ongun katıldığı canlı yayından flaş açıklamalarda bulundu. Ongun, İBB'nin gelirlerinin, İstanbullu'nun haklarının nasıl havuz medyasına peşkeş çekildiğini açıkladı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na her gün iftiralar atan yayın organlarının asıl dertlerinin anlaşıldığı belirtildi.

İBB 'havuz medyası'na çalışmış
12 Eylül 2019 Perşembe 19:04

İBB Sözcüsü Murat Ongun, "Her gün bir gazetede İmamoğlu aleyhinde yazı yazan bir yazar. O yazarı siz de tanıyorsunuz. O yazarın internet sitesine sadece bir iştirak KİPTAŞ, 2017’de, 2018’de 50-60 bin lira reklam veriyor. Diğerlerine bakmadım." dedi.

İBB Sözcüsü Murat Ongun şu açıklamaları yaptı:

“Star grubuna aylık bir ödeme yapıldığına dair bilgi bende yok. İBB tüm birimlerine ve iştiraklerine yazı gönderildi. Abonelik ilan verildiği sponsorluklarla ilgili bilgi istedik.

“SADECE BİR İŞTİRAKİN TV KANALINA VERDİĞİ İLAN 7 MİLYON LİRA”

Bunu inceliyoruz. Ciddi abonelikler, ciddi gazete abonelikleri söz konusu. Sadece bir iştirakin yani 3 yılda bir TV kanalına verdiği, malum bir haber kanalına verdiği ilan 7 milyon lira. Sadece bir iştirakten bahsediyorum.

“MEDYA A.Ş. 2018’DE 12 MİLYON 750 BİN LİRAYA TRT DİZİSİNE SPONSOR OLMUŞ”

Medya A.Ş., 2018 yılında 12 milyon 750 bin liraya sponsor olmuş. TRT 1’de yayınlanan Kuttül Amare dizisine sponsor olmuş. İBB neden bir diziye sponsor olur…

“TANZİM SATIŞLARINDAN BELTUR ZARARDA”

(İBB tanzim satış yapmıştı) Tanzim satışlarından dolayı beltur zararda..

(Beştepe’deki büyükşehir belediye başkanları toplantısında İmamoğlu’nun sandalyesinin kırılarak düşmesi) Sayın Cumhurbaşkanı ‘Parasını ödersin’ dememiş. Başkan, ‘Tutsam dedi Yılmaz Büyükerşen yanımda oturuyor onu da çekerim’. O yüzden tutunamamış ve düşmüş…

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.