CHP GENEL BAŞKAN OPERASYONU DEVAM EDİYOR ,OĞUZ KAAN İÇİN KRT TV ALINDI İDDİASI!

Halk TV'nin yerine yeni bir kanal için arayışa geçen CHP'li Tuncay Özkan, KRT'nin yüzde 51'ini satın aldı. CHP 'de Oğuz Kaan SALICI 'yı genel başkan yapmak isteyenler KRT TV 'yi alarak ellerini güçlendirdiler. CHP dışarıdan gelenlerin ,CHP yönetimini ele geçirmelerine seyirci kalanları bu halk unutmayacak. Kendi TV Kanalı Kanaltürk 'ü FETÖ sermayeye satan Tuncay Özkan CHP parasıyla alınan KRT TV yeniden yapılandırmak için görevlendirilmesi ve daha evvelde söylediği CHP'yi dışarıdan yönetiyorlar söylemini doğrulamış oluyor. Haluk Koç'unda bu KRT TV satışı nedeniyle istifa etmesi de düşündürücüdür.

CHP GENEL BAŞKAN OPERASYONU DEVAM EDİYOR ,OĞUZ KAAN İÇİN KRT TV ALINDI İDDİASI!
03 Eylül 2018 Pazartesi 15:06

CHP'nin iletişimden sorumlu genel başkan yardımcısı Tuncay Özkan Halk TV'nin yerine yeni bir kanal için CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ikna etmişti. 

KANALIN YÜZDE 51'İNİ SATIN ALDI

Medyatava'nın haberine göre: Bir aydır KRT ile görüşen Özkan 1,5 milyon dolara kanalın yüzde 51'ini satın aldı. Yaklaşık 9 trilyon liralık bu operasyon ile Tuncay Özkan, Kanaltürk'ün ardından yeniden medya patronu oldu!

AYLIK BÜTÇE CHP'Lİ BELEDİYELERDEN

Tuncay Özkan'ın ilk adımı ise yakın çevresinde bulunan bir isim olan Adnan Bulut'u kanalın başına geçirmek oldu.

 Kanalın aylık bütçesi ise CHP'li belediye başkanlarından sağlanacak.

Son seçimde Muharrem İnce ve bazı muhalif isimlere yer veren Halk TV kapanma sürecine girerken, doğrudan Tuncay Özkan ve Erdoğan Toprak'a bağlı KRT yayına sokulacak ve kanal parti tarafından desteklenecek.

Öte yandan Tuncay Özkan yaptığı açıklamada bu iddiayı reddetti. CHP’nin Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, “Bu tür haberler gerçek dışıdır. Hiçbir ticari faaliyetim olmadığı gibi hiç kimseyle birlikte televizyon kanalı satın almadım. Bu haberler yıpratma maksatlı politik kampanyalardır. Gerçekle alakası yoktur” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.