CHP'de olay yaratacak kitap!

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan’ın seçim sürecini anlattığı “Kahramanın Yolculuğu” isimli kitap, parti içini karıştı. Seçim çalışmaları sırasında il örgütünün yok sayıldığı kitaba tepki gösteren CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine hiç kimse saygısızlık edemeyecektir” dedi..

CHP'de olay yaratacak kitap!
06 Kasım 2019 Çarşamba 14:07

CHP'de olay yaratacak kitap!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kampanya direktörü Necati Özkan , seçim  dönemini ve yürütülen kampanyayı "Kahramanın Yolculuğu " adıyla kitaplaştırdı.

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı'na aday olduğu dönemden itibaren Ekrem İmamoğlu'nun 3 seçim kampanyasının direktörlüğünü üstlenen Necati Özkan'ın kitabı "İstanbul'da bile çok az bilinen genç bir adamın, tüm Türkiye  tarafından tanınarak geniş kitlelerin umudu haline gelmesi, sıfır hatayla hayata geçirilen ilham verici kampanya ve 3 ay arayla yapılan iki seçimden galip çıkmanın tüm öyküsü okuyucuyla paylaşıyor" diye tanıtılmıştı.

Necati Özkan'ın kaleme aldığı ve Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyası sürecini anlattığı kitap, CHP  içinde tartışma yarattı.

KİTAP SKANDALLAR KRALİÇESİ CANAN KAFTANCIOĞLU'NU KIZDIRDI!
İmamoğlu'nun seçim çalışmaları sırasında sürekli yanında yer alan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu , Özkan'ın bu kitabına sert tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Canan Kaftancıoğlu, Necati Özkan'ın kitapta kendisini "kahramanlaştırdığını" iddia ederek şu ifadeleri kullandı:

"Kahramanın hikayesini yazıyorum diyerek kahramandan daha çok kendilerini kahramanlaştırmaya çalışan profesyoneller bilsinler ki; yalan, yanlış ve eksik verilerle genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine hiç kimse saygısızlık edemeyecektir!"

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.