BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI DR.BÜLENT KERİMOĞLU ,"BEN VE MECLİS ÜYESİ ARKADAŞLARIMIN DELEGE OLMASI ETİK DEĞİLDİR PARTİ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN PARTİ EMEKÇİLERİ DELEGE YAPILMALI  "

www.bakirkoygazetesi.com haberine göre, Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu partililerin verdiği Osmaniyedeki kahvaltıda önümüzdeki delege seçimleri için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI DR.BÜLENT KERİMOĞLU ,"BEN VE MECLİS ÜYESİ ARKADAŞLARIMIN DELEGE OLMASI ETİK DEĞİLDİR PARTİ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN PARTİ EMEKÇİLERİ DELEGE YAPILMALI  "
11 Eylül 2017 Pazartesi 19:16

BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI DR.BÜLENT KERİMOĞLU ,"BEN VE MECLİS ÜYESİ ARKADAŞLARIM DELEGE OLMASI ETİK DEĞİLDİR PARTİ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN PARTİ EMEKÇİLERİ DELEGE YAPILMALI  "

Türkiyenin Cumhuriyet Halk Partisine her zamandan daha çok ihtiyacı var.Kişisel menfaatleri geride bırakarak önce vatan ve Partimiz  diyerek yola çıkmalıyız.

CHP özgür iradesine ipotek koyulamaz,Belediye Başkanı,İlçe Başkanı,yada bir ailenin ,hemşeri grubunun taahüdü altında kimse olamaz.

Bize sokakta ,halka anlatacak yeni kadrolara ihtiyaç var,Kadınlarımız ve gençlerimiz öncelikli olmalı ve listelerde değerlendirilmelidir. 

Herkes fedakarlık yapmalıdır,ben sadece burada sade bir üye olarak konuşuyorum,CHP iktidara taşımak için herşeyi yapmalıyız birlik ve beraberliğe katkı sağlamak için  kendi adıma her görevi aynı kişinin yapmasına karşıyım,ilçe delegesi,il delegesi,kurultay delegesi,meclis üyesinin hep aynı kişiler olmasına karşıyım.

Emek veren genç arkadaşlara yol açmalıyız,fikri anlamda tartışmalar partiyi büyütmek için yapılabilir ,burada kazanan CHP olacaktır.

BEN BU SÜREÇTE DELEGE OLMAYACAĞIM MECLİS ÜYESİ ARKADAŞLARIMINDA DELEGE OLMASINI DOĞRU BULMUYORUM.GENÇLERİMİZE VE ÖRGÜTE EMEK VERENLERE YOL AÇMALIYIZ.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.