DSP BEŞİKTAŞ BOMBASI!

Posta yazarı Murat Çelik, Beşiktaş’ta; CHP’nin aday göstermediği Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yarışa DSP’den girmesi için temaslar olduğu söyleniyor.

DSP  BEŞİKTAŞ  BOMBASI!
09 Şubat 2019 Cumartesi 18:01

Yerel seçimlere az bir süre kala adaylar ile ilgili kulisler sürüyor. DSP'nin Şişli'den Mustafa Sarıgül'ü aday göstermesinin ardından, Kadıköy adayı için yeni bir isim gündeme geldi. 

Posta yazarı Murat Çelik, Ümit Kocasakal'ın Kadıköy'den aday olabileceği ile ilgili kulisi köşesinden duyurdu. 

Ve kulislerde konuşulan o iki isim…

Mutar Çelik yazısından;

Beşiktaş’ta; CHP’nin aday göstermediği Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yarışa DSP’den girmesi için temaslar olduğu söyleniyor.

KADIKÖY’DE ÜMİT KOCASAKAL SÖYLENTİSİ

İstanbul’dan kulağıma gelen önemli söylentiler var. Demokratik Sol Parti (DSP) kulislerinden, dikkate değer iki ismin adaylık söylentisi…

Şişli, Kadıköy ve Beşiktaş adayları üzerinden Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) yaşanan tartışmalar malum…

Bu ortamda, Mustafa Sarıgül’ün, DSP’den Şişli adayı olmakla kalmayıp İstanbul’un başka bazı ilçeleri için de devrede olduğu konuşuluyor.

Sarıgül’ün DSP’ye ‘dengeleri değiştirme potansiyeli olan adaylar’ kazandırmaya çalıştığından bahsediliyor. Bu durum şaşırtıcı da değil.

Asıl ‘bomba rivayet’ ise Kadıköy’den… DSP, Kadıköy’de İstanbul Barosu eski Başkanı Ümit Kocasakal’ı aday gösterirse ne olur? Dengeler nasıl değişir?

İşte bu soru fısıldanıyor Kadıköy’de kulaktan kulağa...

Altını çizmekte fayda var; sadece kulislerde dolaşan söylentiler bunlar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.