ECE ERKEN NEYİN PEŞİNDESİN?

Ece Erken, evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medya hesabından gece saatlerinde Erken'in evlerine gelerek arabalarının aynalarını kırdığı anların videosunu paylaşarak şikayetçi olduğunu söyledi.

ECE ERKEN NEYİN PEŞİNDESİN?
12 Mart 2020 Perşembe 18:40

Uzun bir süredir Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Ece Erken, avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. İlişkisini canlı yayında itiraf eden Ece Erken'in hakkında gündemi sarsacak görüntüler ortaya çıktı.

SEVGİLİSİNİN EŞİNİN ARABASININ AYNALARINI KIRDI

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 15 yıldır evli olduğu ve iki çocuğunun annesi olan Benan Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medya hesabından Ece Erken hakkında tedbir kararı aldığını duyurdu ve bazı görüntüler paylaştı. Erken'in evlerine gelerek arabalarının aynalarını kırdığını söyleyen Mahmutyazıcıoğlu paylaşımında şunları söyledi: "Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım... Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları... Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.