ANADOLU ROCK 'TA YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR ,TANER ARSLAN

Taner arslan 1991 yılında gebzede doğdu , Aile tarafı Sivas İmranlı eşrafından olan Taner Arslan, sanata ilk olarak Cem karaca, Ruhi su , Muhlis akarsu , Hasret gültekin , Nesimi çimen gibi isimleri dinleyerek atıldı , 2007 yılında tanıştığı enstürmanı Bateriyle uzun zaman sahne arkasında yer aldı.

ANADOLU ROCK 'TA YENİ BİR YILDIZ DOĞUYOR ,TANER ARSLAN
24 Şubat 2017 Cuma 16:33


Bir dönem mekanların  sosyal medya sorumlulugunu üstlendi , reklam alanında zenginleşmiş alt yapıyı kurarak  2013 yılında menajerlik alanında sınıfını aldı.
2015 yılında arkadaşlarının desteğiyle  Söz ve müzikleri kendine ait olan Acelem yok isimli şarkının demo kaydını alarak  , Aynı dönemde  tanıştığı  yönetmen Faik çağlar Aktaş tarafından  kadraja alındı , bu parça ile sanatın İmc leşme yönüyle ilerleten  Arslan  ‘  Lansman plan’latan proje  20 mart 2016 yılında Taksim istiklal saldırısından dolayı sevdiklerinin can güvenligi için iptal etmiştir. 
Ve  Arslanın bitmeyen sanat sevdası ileriki günlerde Tanıştıgı STK başkanlarından biriyle Kültür merkezi  yapma amacıyla 22 Mayıs 2016 gününe Kartalın sevilen ve  Türkiyenin tanıdığı bir mekanda sahne alarak gerçeleştirmiştir  .
 Müzik piyasasının tanınmış ve sevilen siması Baki Gövtepe ile tanışarak, Arda müzik etiketiyle söz ve müzikleri kendine ait olan  Gidiyorum bu şehirden , Çocuklar ölmesin  isimli bestelerinin içinde yer aldığı  , Aramızda biri var single çalışmasının 21 şubat 2017 tarihinde sosyal medya ortamında paylaşılmıştır.
Müzik piyasasında Anadolu Rock ve Rock tarzında geleceği olan Genç Taner Arslan'ın  geleceğin yıldızı olacağı söyleniyor.
 
 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.