ÜLKÜCÜ HAYATİ YURTÇU"NUN İSYANI

Hayati Yurtçu,Bakırköy Ülkü Ocakları o zamana bizim ocak yönetim kurul üyeliği, 1991-1994... 1994-1995 Bahçelievler Ülkü ocaları Baş. Ülkü ocakları genel Bask Yrd. 1995- 1997 ,2006-2007 Bengü Türk TV kurucu genel yayın koordinatörü. Sosyal Medya aracılığıyla isyan etmiş ve yazısı ülkücüler arasında ses getirmiş.

ÜLKÜCÜ HAYATİ YURTÇU"NUN İSYANI
14 Şubat 2017 Salı 13:20

10 Şubat 2016 Tarihli Hayati Yurtçunun yazısı....

Evet Fetöcüyüm Ama Sen de Adam Değilsin.!!!

Ben bir Fetöcüyüm, bunu israrla yaftalamaya çalışanların zahmetini görerek yazıyorum. Değişim istediğim için, Meral Akşener'i değişimin en etkin aktörü olsun diye çalıştığım için söylüyorlar. Artık iftira demiyorum, evet sonuna kadar artık Fetöcüyüm. Dost ve arkadaşlarımın kör kütük hırslarını ve heyecalarını gördüğüm için Fetöcüyüm.
En basit hesapla 25 ile 28 yıldır tanıdığım ülkücü ağaların hepsinin, ağız birliği ettiği tek konu da, muhalefet etmeden söylüyorum. Aklı evveller bir konu da anlaştılarsa ilk defa, niye akıllarını sorgulayacak cevaplar vereyim ki ?Ülkenin travması haline dönüşen olayların içeride ki ayağını araken beni ve benim gibilerini ahlaksızca kurban edişlerini bir şölene çevirmek bana / bize düştüyse varsın düşsün.
Zevkle yazıyorum, en az sizin bu itham da bulunurken aldığınız zevk kadar , zevk alarak yazıyorum; Fetöcüyüm... Onlarca diye hatırlanacak yılların hiç bir değerinin olmadığını görmek belli ki sizin canınızı hiç yakmıyor. 
Oysa en baba ideolojik kuramın güven ve saygı olduğunu öğretenlerin, bir odun gibi ateşe atılışını tören eyleyişiniz çok çirkin. Evet büyük harflerle yazıyorum; FETÖCÜYÜM... 
15 Temmuz'u bütün kalbimle destekliyorum. Sorasında olan tüm siyasi değişimlere gebe olan o günü, kutsuyorum. Oradan bir ülkenin tüm kuruluş felsefesi ve kuran iradenin ahlaksızca ve şerefsizce yok edilmesini izleyenleri , anlamaya çalışmadan, hain ve alçaksınız demeden, durumu kabul ediyorum. 
Fetöcüyüm, en az bu kadar yapabilirdik. Türk ve devletini bir gecede bu kadar sinsice ve alçakça böyle yıkabirdik. Meclis kararlarına ( KHK ) en uygun zemin ancak böyle çıkabilirdi. Yeni anayasa ancak böyle hayata geçebilirdi. "İkiz yasalara" imza atan bir siyasi lider (!) bunca zaman neyi beklemişti ki ? Tüm alçaklara ve hainlere ön olmak , ayak veremek başka nasıl mümkün olabilirdi ki ? 
Siz bütün kutsadığınız devlet temalı; düşman soluklu bir baharı başka nasıl yaşayabilirdiniz ki ? Büyük oyunu gören , büyük resme ben hakimim tavrınız nasıl inandırıcı olabilirdi ki ? Köylü çocuğu, babası kadar kurnaz polis, memur nasıl kendini devletin sahibi zannedebilirdi ki? 
Ulusalcı bir müptezel ve topal kendini nasıl ( sarayın) Troçki'si sanabilirdi ki ? Lider Bahçeli eski Zaman gazetesinin kasetçi yazarlarıyla nasıl barışabilirdi ? Yeni Türkiye nasıl doğardı ? Eskisini halının altına kim bu kadar çabuk süpürebilirdi . Parlenter sistemden, İsmet İnönü'den , ayyaş Kemal'den nasıl bir çırpıda vazgeçilebilirdi ? Dahası üçbeş mehmet öldü diyen, milletin bir yerine koyan," Liderine kasetleri var ahlaksız ilişkileri var", idasını güçlendirenleri nasıl unutabilirdin ? Uzatmayayım sevgili dost ve arkadaşlarım kurt töresi diye bişey yok. Varsa da töreyi bilen Türk yok. Evet bu durum da Fetöcü oluşumuz, sizin bir gece de bölünebilecek, yıkılabilecek yeni Türkiyeniz için mükemmel bir fırsat. Sesimizi duymadıkça başka seslerin ahengini yaşıyorsunuz. Tayip oğlu Bilal için, torunu, kızı Sümmeye için gelecek kurarken sen TÖRE devletini kuruyoruz zannedersin. 2019 da yalan 2023 de yalan. Tek gerçek Fötöcü ilan ettiğin fetöcü değil, milli zannedilen de milli değil. Vel hâsıl sen de adam değilsin. Öteki olmanın ötekileştirmenin ve düşman ilan etmenin hazzını doya doya yaşa ÜLKÜCÜ GARDAŞŞŞ.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.