SİZ NEYMİŞ SİNİZ?

Ak Partili yazar Fatih Tezcan'ın iddiları Medya dünyasında ve siyasiler arasında şok etkisi yarattı... internethaber sitesinin sahiplerinin yalan haberler ve şantaj ile Belediye Başkanları ve siyasilerden para talep ettikleri iddiası şok etkisi yarattı. CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu dolandırıcılık yalancılık ve iftiracılık ile itham edenlerin gerçek yüzleri kendi partilileri tarafından ortaya çıkarıldı.

SİZ NEYMİŞ SİNİZ?
09 Kasım 2018 Cuma 01:31

Fatih Tezcan'dan medyayı karıştıracak iddia

İktidara yakın isimlerden Fatih Tezcan, Scope videosunda “internethaber” sitesi sahipleri Hadi Özışık ve Süleyman Özışık kardeşlerin belediye vurgunu yaptığı iddiasını dile getirdi.

Tezcan paylaştığı videoda, isim vermeden Özışık kardeşlerin AKP’li belediye başkanlarına şantaj yaparak tehdit ettiğini ve bu yolla maddi kazanç elde ettiğini öne sürdü.

Tezcan Scope üzerinden yaptığı yayında şu ifadeleri kullandı:

"Bir yazar gidiyor bir belediye başkanını tehdit ediyor, onun ardından seminer dizisi veriyor ilçede! ‘Belediye başkanı görevden alınacak’ diye yazıyor ağabeyi internet sitesinde, kardeşi diyor ki; 'Abim öyle yazıyor ama benim site ile ilgim yok' diyor.

'Ne yapmak lazım' diyor buna belediye başkanı, 'Burada bir seminer yapalım' diyor, iki kişi... 400 bin lira paralar...

'Bu dönem olmaz ama' diyor belediye başkanı 'Yeni dönemde'... 'Yoksa devam edeceğiz yazmaya' diyor, belediye başkanı da çıkarıyor veriyor 200, 300, 400 bin lira. Bunu alan yazar her gün namus satıyor medyada..."


Etiketler; #neymiş #siniz
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.