İSFALT'ın yemek ihalesi Beylikdüzü'nün eski şirketine verildi.

İSFALT'ın yemek ihalesini Beylikdüzü Belediyesi'ne yemek sağlayan Temaş Gıda aldı. Açıklanan yemek listesinde genel müdürlüğe çift fabrikaya ise tek çeşit yemek gitmesi İmamoğlu'nun başkanlığının ilk günlerindeki yemek dialoğunu hatırlattı.

İSFALT'ın yemek ihalesi Beylikdüzü'nün eski şirketine verildi.
07 Kasım 2019 Perşembe 23:54

İSFALT, Üsküdar’daki Genel Müdürlük binasında çalışan personel ile Ümraniye’deki asfalt fabrikasında çalışan işçileri ayrım yaptı. Hazırlanan yemek listesinde Genel müdürlük personeline seçmeli iki ana yemek sunulurken asfalt fabrikasında çalışan işçilere tek çeşit yemek verilmesini şart koştu. Bir aylık yemek listesinde Genel müdürlükte kavurma ve döner verilen günler ile hafta sonunda seçmeli yemek verilmeyecektir. Fabrikalarda hafta içi ve hafta sonu seçmeli yemek verilmeyecektir.

İmamoğlu ilk seçildiğinde , çalışanlara, ‘Yemekte ne vardı bugün’ diye sordu. ‘Musakka vardı. Sizin için de antrikot’ yanıtını aldı. Bu duruma kayıtsız kalmayan İmamoğlu, ‘Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahakine aynısı olacak’ talimatını verdi.

İSFALT’ın yemek ihalesinde fabrikaların demirbaş listeleri malzeme listesindeki çok sayıda elektronik malzemesinin bozuk ve çalışamaz durumda olduğu, Habipler fabrikasının mutfağında bulunan fırın, ayran makinesi ve bulaşık makinesinin bozuk olduğu için kullanılamadığının notu düşülmüş.

Şirket geçmişte TÜRGEV'e destekeleri ile biliniyor.

Aynı zamanda Beylikdüzü Belediyesi, Maltepe Belediyesi gibi kurumlara da yemek verenm şirket İGDAŞ ile de çalışıyor.

İşte Temaş'ın referansları.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.