HABERİMİZ CHP GENEL MERKEZİNDE SES GETİRDİ,ERDOĞAN TOPRAK AÇIKLAMA YAPTI

CHP Genel Başkan Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak bir internet sitesinin (www.gelecekgundem.com)eşi Ece Güner Toprak’ın CHP Beşiktaş Belediye Başkan adayı olacağı iddiasını yalanladı Ama Açıklama yanıltmaya meyilli.. Beşiktaş'a aday olmadığını söylüyor.. Bu siyasi jiteratürde şöyle okunabilir. Beşiktaş Belediye Başkanlığına aday değil ama belediye başkanlığına aday.. Mesela Bakırköy Belediye Başkanlığına aday! Neden olmasın.. Ama şöyle demiyor, " eşim kesinlikle herhangi bir yerden belediye başkanlığına aday değildir."

HABERİMİZ CHP GENEL MERKEZİNDE SES GETİRDİ,ERDOĞAN TOPRAK AÇIKLAMA YAPTI
26 Ağustos 2018 Pazar 16:07

www.gelecekgundem.com haber sitesinde  “CHP’de İstanbul dizayn edildi, belediye başkanları belirlendi”

http://www.gelecekgundem.com/gundem/chp-de-istanbul-dizayn-edildi-belediye-baskan-adaylari-belirlendi-h2942.html yayınlanan haberde CHP Genel Başkan Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak’ın eşi Ece Güner Toprak’ın CHP Beşiktaş Belediye Başkan adayı gösterileceği haberini yapmıştı.

Erdoğan Toprak kendisine yakın Yeni Soluk internet haber sitesinde  bu iddiayı yalanladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "vazgeçilmezleri" arasında gösterilen CHP İstanbul MV Erdoğan Toprak, eşinin Beşiktaş Belediye Başkanlığı için aday olmadığını açıkladı.

www.gelecekgundem.com   Erdoğan Toprak'ın eşi Ece Güner Toprak'ın Beşiktaş Belediye Başkanlığına aday olacağını haberleştirmişti.. Aynı zamanda sosyal medya paylaşımlarında; Toprak'ın da Bakırköy Belediye Başkanlığı adaylığına talip olduğuna yer veriliyordu...

Toprak, Yeni Soluk'a "bir internet" sitesi diyerek www.gelecekgundem.com ismini vermeden yaptığı açıklamada, eşinin aday olmayacağını belirtiyor...

Açıkçası, Toprak'ı bu açıklamasından dolayı kutluyoruz... En azından CHP'yi bir dertten kurtarmış oldu! 

Ateş olmayan yerden duman çımaz misali, Toprak'ların yerel yönetim ütopyası da bir şekilde başka bir bahara kalmış görünüyor...

Peki, sosyal medyada Toprak'ın ütopyasına tepkiler oluşmasaydı, Nasreddin Hoca'nın gölü mayalama hesabı: "Ya tutsaydı?"   

Sahi Erdoğan Toprak kaç dönemdir CHP MV'dir?

Toprak, bugüne kadar toplumsal yaşama ve parti politikalarına ne gibi katkıları üretip koyabilmiştir?

Bilen var mı?

Okurlarımız; haberimizle birlikte İl Başkanı Kaftancıoğlu ve Genel Merkezin toprağının haiflediğini belirttiler ve eklediler: " Velev ki Toprak'ın eşinin Beşiktaş Belediye Başkanlık adaylığı açıklanmış olsaydı, ailecek hayır mı diyeceklerdi?" 

İşte Toprak'ın o açıklaması: 

Eşi Ece Güner Toprak’ın siyasete sıcak bakmadığını vurgulayan Toprak, kesinlikle adaylık gibi bir durumun olmadığını açıkladı.

Toprak, ” böyle yanlış bir bilgi ortalıkta dolanıyor. Eşim siyasete sıcak bakmıyor, kendi mesleğini yapıyor. Bu güne kadar böyle bir talebi olmadı. Eşimin adaylığı hakkında konuşulanların, yazılanların tamamı hayal ürünüdür” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.