CHP’li Başkan, Muharrem İnce’den korktu!

CHP’nin Olağanüstü Kurultayında genel başkanlığa aday olan Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Antalya’nın CHP'li Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete ilişkin görselleri kişisel facebook hesabından paylaşan başkan "Bu ziyaret CHP Genel Başkanlığı’nın bilgisi dahilinde gerçekleşti" notunu da düştü. Uysal'ın bu notu "Başkan İnce'nin yanında görünmekten korktu galiba" yorumlarına neden oldu.

CHP’li Başkan, Muharrem İnce’den korktu!
03 Temmuz 2016 Pazar 13:30

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Facebook'taki sayfasında CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce ile görüşmesinin fotoğraflarını yayınladı. Ancak Uysal fotoğrafın altına, “CHP Yalova Milletvekili  Sayın Muharrem İnce'nin ziyaret etme isteği üzerine kendisini belediye başkanlık makamında ağırladık” diyen Uysal, “Bu ziyaret CHP Genel Başkanlığı'nın bilgisi dahilinde gerçekleşti” notunu da yazdı.‘GÖRÜŞME TALEBİ ONDAN GELDİ’

CHP’li Başkanın bu paylaşımıyla, kendi partisinin milletvekili ile görüşmek için, parti genel merkezinden izin aldığı ortaya çıktı. Başkan Uysal görüşme talebinin de İnce’den geldiğini vurgulama gereği duydu.

"Sözcü"
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.