CHP İSTANBUL MUHARREM İNCE'Yİ SAKLADI!

CHP Cumhurbaşkanı adayı olan ve örgütün her kademesinde görev yapan Muharrem İnce'nin partilisinin düğününde şahit olmasına rağmen isminin CHP İl Başkanlığınca anılmaması yazılmaması,İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yazılması sosyal medyada CHP 'liler arasında tepkiyle karşılandı.

CHP İSTANBUL MUHARREM İNCE'Yİ SAKLADI!
30 Temmuz 2019 Salı 15:51

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ve Serpil Birinci, Pazar günü yapılan nikah törenleriyle evlendiler. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.

Çiftin nikah şahitliğini ise; CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP’li Muharrem İnce ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu yaptı.

Pazar günü yapılan bu nikah töreni CHP İstanbul’un sosyal medya hesabından da paylaşıldı. Ancak o paylaşımdaki bir ayrıntı dikkat çekti. Paylaşımdaki fotoğrafta olmasına rağmen CHP’li Muharrem İnce’nin adına yer verilmedi. CHP’nin 24 Haziran 2018 yılında Cumhurbaşkanı adayı olan ve yüzde 31 oranında oy alan Muharrem İnce’nin adına, CHP İstanbul teşkilatı yer vermedi. Bu duruma sosyal medyadan da birçok CHP'li tepki gösterdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.