banner236

BAKIRKÖY MHP YEREL SEÇİMLERE İDDİALI HAZIRLANIYOR

MHP Bakırköy İlçe Başkanlığı ,Doğa ve Hayvan Haklarından sorumlu Başkan Yardımcılığına, Bakırköy'ün sevilen siması herkesin dostu Handan Teknecioğlu getirildi.

BAKIRKÖY MHP YEREL SEÇİMLERE İDDİALI HAZIRLANIYOR
20 Temmuz 2018 Cuma 20:20

"Ha bir köpek yavrusunu kesmişler,

Ha bir emzikli bebeği kesmişler.

Mana ve muhteva olarak hiç bir fark yoktur.

Partimizle birlikte Hayvanlara işlenen suçların CEZA kapsamına alınmasını ve Hayvanların Koruma Kanunu'nda ihtiyaç duyulan iyileştirmelerin yapılmasını sağlayacağız."

Öncelikle sözlerime değerli Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli'nin 10 milyon hayvansevere umut olan bu sözleri ile başlamak istedim. 

Güç aldık, umut yeşerttik can dostlarımız adına, ve devamında değerli vekillerimizin bu konu üzerinde ki yasa tasarısı çalışmaları ile siyasi sorumluluğumuzu omuzlarımızda hissettik.

Ve dedik ki, Bakırköy’ümüz kadar duyarlı ,doğa ve hayvan dostu olan bir ilçenin bu kararlıkla yol alacak bir komisyona ihtiyacı var.

Bu nedenle liderimizin öncülüğünde Milliyetçi Hareket Partisi Bakırköy İlçe  Doğa ve Hayvan Hakları komisyonunu kurmaya karar verdik.

Türkiye de particilik anlayışımız içerisinde ilk adımı attığımız bu komisyonun diğer İl ve İlçe teşkilatları  çalışmalarının öncü adımı olacağının heyecanı ve ümidi içerisindeyiz.

Komisyon olarak hedeflerimize ulaşma yolunda öncelikli hedefimiz Bakırköy’lü çocuklarımızın, gelecek nesillerimizin yararına doğal hayatı ve hayvanların yaşam haklarını koruma sorumluluğunu her bireyimize anlatabilmektir.

Parti üyelerimiz ile, hayvansever bakırköylüler ile ,anneler ile babalar ile her sokakta her mahallede bu bilincin oluşması için çalışacağız.

Sevgi ve Merhametin olduğu bir Bakırköy’de yaşamak, geleceğe adım atmak hepimizin öncelikli hedefi olmalıdır.

Bir Bakırköylü olarak 8 yıldır kesintisiz bir şekilde Stk temsilcisi olarak gönüllü olduğum hak mücadelesinde; Siyasi parti ,Dernekler ,Stk.lar, kurum ve kuruşlarını birbirinden ayırmaksızın, eşit ve seviyeli bir şekilde sergilediğim duruşum ile, birçok sosyal sorumluluk projesine imza attım.

Seçtiğim bir hayvan türü üzerine değil de bir duruş olarak savunduğum hayvan ve doğa hakkı savunuculuğunun, bugün siyasi kimliğim ile devam ediyor olması gurur verici.

Milliyetçi ve asker bir ailenin Bakırköylü evladı olarak, adımını attığımız komisyonumuzun Bakırköy’ümüz için hayırlı olmasını temenni ederim.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.