BAKIRKÖY GAZETESİ"NE SİBER SALDIRI

www.bakirkoygazetesi.com gündeme bomba gibi düşen http://www.bakirkoygazetesi.com/av-taner-kazanoglu-ilkeli-davrandi-arkadaslari-tuvalete-saklandi/2280/- http://www.bakirkoygazetesi.com/chp-de-av-taner-kazanoglu-nun-hizli-yukselisin-hizli-dususu-mu/2279/ birilerini rahatsız etmiş ki ,haberleri yüzünden siber saldırıya maruz kalmış..

BAKIRKÖY GAZETESİ"NE SİBER SALDIRI
29 Aralık 2016 Perşembe 12:42

www.bakirkoygazetesi.com ,dün yapmış olduğu haber CHP kulislerini hareketlendirdi.

CHP Bakırköy İBB Meclis Üyesi Av.Taner Kazanoğlu"nun kesin ihraç talebiyle ilgili haberi ses getirmişti.
CHP Milletvekilleri Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay bir zaman avukatlığını yapan Taner Kazanoğlu"nun CHP Bakırköy İlçe Başkanlığınca kesin ihraç talebiyle ilgili olarak yapılan haber bir anda Bakırköyde ve CHP kulislerinde etkisini göstermiş.

Bakırköy Belediyesinin Aralık Ayındaki Meclis Toplantısı öncesinde grupta HAYIR oyu verenler ,meclis toplantısına girmemişler bir tek Av.Taner Kazanoğlu meclise de girerek orada da RED oyu kullanmış ve CHP Tüzüğüne grup kararlarına aykırı davrandığı Kesin İhraç istemiyle İl disiplin kuruluna sevkedilmiştir.
Oylama esnasında CHP Grubunda Av.Taner Kazanoğlu ile RED oyu verenlerin ise meclis salonuna girmeyerek saklanmaları da dikkat çekicidir.

Siyaset yerinde ve zamanında hareket etme ve algıyı iyi yönetme sanatıdır. CHP Grubunda ve Mecliste RED Oyu veren Av.Taner Kazanoğlu kendisine göre dik duruş sergilemiştir. 

Arkasında CHP Milletvekilleri de vardır ,bu işten sıyrılabilir.


Peki Grup toplantısında RED oyu veren meclis üyelerini kim neden kurtarsın ,ilkesiz bir duruş sergileyenleri, arkadaşını yanlız bırakanların arkasından  kimse gitmez.

Bu haberler yüzünden www.bakirkoygazetesi.com ,siber saldırı emri verildiğini düşündüğümüzden bu haberlerin yakın takipçisi olacağız.
CHP Grubunda RED oyu verenler ,Meclis oylamasında nerede olduklarını açıklarlarsa bu sayfadan da yayınlayacağız.
 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.