AK Partili Ozan Erdem ,Başarısız olursak iç savaşa hazırlanın!

AKP Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem, Başkanlık referandumundan ‘HAYIR’ sonucu çıkması halinde iç savaşa hazırlanılması gerektiğini söyledi.

AK Partili Ozan Erdem ,Başarısız olursak iç savaşa hazırlanın!
16 Şubat 2017 Perşembe 13:46

AKP Soma İlçe Gençlik Kolları tarafından Soma’da Belediye Düğün Salonunda düzenlenen “Büyük ve Güçlü Türkiye Cumhurbaşkanlığı Sistemi” başlıklı konferansta konuşan AKP’li yönetici ‘HAYIR’ ihtimali karşısında dinleyenlerine “Bu referandum oylamasında başarısız olursak iç savaşa hazırlanın” diye seslendi.

Soma Olay Gazetesi‘nde yer alan habere göre, Erdem’in skandal sözleri şöyle:
“Bu referandum oylamasında başarısız olursak iç savaşa hazırlanın. Gerek kendi içimizde gerek kendi dışımızda kartların yeniden karılacağını yeniden plan masalarının kurulacağını iyi bilelim.

15 Temmuz’da İstanbul, Ankara’da bizlerde tankların savaş uçaklarının altında mücadele etmek istedik. Ama evimizden çıkarken tank yok diye çıkmadık, var diye çıktık. Keşke olsaydı da İstanbul, Ankara’daki o muzaffer milletin şerefine o yaşadıklarını bizde yaşayabilseydik.

Kanımızı verdiğimiz gibi bu sefer kanımızı canımızı, bedenimizi değil, oyumuzu vermek zorundayız.

Ama bu oyumuzu sadece kendimiz ile yakın komşularımız ailemiz ile değil, Ankara, İstanbul, Trabzon’daki akrabalarımıza 81 vilayette telefonunuzun içersindeki rehberde kim varsa açın Allah rızası için anlatın.

Ben inanıyorum ki biz buradan ne kadar başarıyla çıkarsak 2023, 2053, 2071 hayal ve hedeflerimize büyük ve güçlü Türkiye idealiyle çok daha hızlı varacağız.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.