GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ KORONA VİRÜSÜNE YAKALANDI! İBB MECLİSİNDE VİRÜS ALARMI !

Göksel Gümüşdağ, Emine Erdoğan ile akraba Göksel Gümüşdağ, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın abisinin kızı ile evli. İBB Grup Meclis Başkanlığı da yapan Göksel Gümüşdağ ve eşi özel bir hastanede tedaviye başladılar.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ KORONA VİRÜSÜNE YAKALANDI! İBB MECLİSİNDE VİRÜS ALARMI !
25 Mart 2020 Çarşamba 18:00

Beşiktaş’ın kaptanı Burak Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın korona virüsü testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Yılmaz açıklamasında, “Benim yakın çevremde Fatih Hocam, Göksel abim, Abdürrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim” ifadelerini kullandı.

Göksel’in ilk test sonucu negatif çıkmış, 2. test sonuçları çıkana kadar hastanede koruma amaçlı izolasyon altına alınmıştı.

İlk olarak Fenerbahçe Beko erkek basketbol takımından üç oyuncuda ve idarecilerde çıkmasının ardından Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ile eşine yapılan korona virüsü testleri pozitif çıkmıştı. Son olarak Beşiktaş futbol takımında bir oyuncu ile sağlık heyeti çalışanında da virüs bulgularına rastlandığı duyurulmuştu.

Burak Yılmaz✔@yilmazburak17

Resmi Twitter'da görüntüle

Göksel Gümüşdağ, Emine Erdoğan ile akraba

Göksel Gümüşdağ, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın abisinin kızı ile evli.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.