EZBER BOZAN BAŞKAN KERİMOĞLU

Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu ezber bozdu.

EZBER BOZAN BAŞKAN KERİMOĞLU
09 Kasım 2017 Perşembe 19:29

Son günlerde Bakırköy halkının haklı davasında bir yanda da kendini feda eden Bakırköy’ün sevilen belediye başkanı bazı şerh odaklı rantçı kesime aldırış etmeden kanunlar ve yasalar çerçevesinde halkının refahı ve rahatlığı için tüm tehditlere rağmen adeta kendini siper eden genç ve sevilen Belediye Başkanı Dr. Kerimoğlu şaşırttı.

CHP GENEL BAŞKANI YASALARI UYGULAYIN DEDİ,BELEDİYE BAŞKANI UYGULADI

Yine son günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söylemleri doğrultusunda tüm belediyelerin incelenmesi konusu gündeme gelirken ,bazı yasa tanımayan belediye başkanlarının görevden alınması gündeme damga vurdu.

Ülkede tüm bu değişimler yaşanırken ,Bakırköy’ün sevilen Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu Türkiyenin belediyecilik anlayışına aynı zamanda Muhalefet anlayışına yeni bir ivme kazandırıyor.

Cumhurbaşkanı betonlaşma,imar kaçaklarını konuşmadan önce Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu uygulamaya başlamıştı bile,.

Ana Muhalefet partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bizim belediyelerimiz yasalara uygun işler yapar sözünü Bülent Kerimoğlu ‘da doğruladı.

İşte örneği son günler Türkiyenin gündemine oturan Bakırköy’deki imar kaçaklarının yıkımını Türkiye’nin tüm kanallarından izledik.

Bu bağlamda Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu’nun imar kaçakları yıkmasıyla (ebuziya caddesindeki kaçak  büfeler,Bakırköy Spor Tesislerindeki kaçak  ticarethaneler)ne kadar doğru işler yaptığı her kesimce ayakta alkışlanması dikkat çekici.

Tüm bu yasalara uygun hareketlerin ne kadar zorlu bir süreçte geçtiği de aşikardır.

Bülent Kerimoğlu ve ekibinin yasaların karşısında değil ,yanında olması bazı sözüm ona mafya ,rant çetesine dik duruşuna ve devlet adamlığına Bakırköy halkı alkışlayarak siper olması da ayrıca takdire şayandır.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatları doğrultusunda belediyelerdeki şeffaflık ,çözüm üretme anlayışını kararlı ve istikrarlı bir biçimde yasalar yasalara ve kanunlara uygun olması da CHP tabanında büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Bakırköy’de yıllarca ötelenen sorunlar yumağını çözmeye çalışan Başkan Dr. Bülent Kerimoğlu’nun bu dik duruşu diğer belediye başkanlarına da örnek oluyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
zafer kapdan - 2 yıl önce
tebrik ederim sayın başkan bakırköyü halka açın
Avatar
Rıza sabuncu - 2 yıl önce
Sosyal medyada bunu çok konuşur olduk Ama en acısı bazi CHP görünümlü insanların acımasızca elestirmesini yadırgadım nicin ederseniz yanlış bir iş yapmadığını bildiğim için bu benim gibi co insani da üzmüştür yanlış yapsa bizde elestirelim ama yıllardır sorunlarin üzerine gidilmemiş şimdi sayın Bülent Kerimoğlu bu işe el atınca çıkar çevrelerinin işine gelmemiş olacaki eleştiri yapmak için bir bahane bulmuşlar beyler bayanlar burdan size iş yok
Avatar
Selahattin çırak - 2 yıl önce
Sözü edilen haberi dinledim.bizler yıkilan yerde madur olan kişilerin söylemine bakar yöneyenlete kızarız adamın yasa dışı yeri yıkılırken işgaliye parasıda alınması getek yadaları çıkarmak değil tarafsiz olarak uygulamak önemlidir sayın başkanı kutluyorum.