EKREM İMAMOĞLU'NU RAHAT BIRAKIN!

Millet ittifakının İBB Adayı olan ve YSK resmi olmayan sonuçlarına göre İBB Başkanı seçilen ve mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu'na ziyaretler bitmek bilmeyince çalışmalar aksıyor!

EKREM İMAMOĞLU'NU RAHAT BIRAKIN!
24 Nisan 2019 Çarşamba 12:53

Millet ittifakının İBB Adayı olan ve YSK resmi olmayan sonuçlarına göre İBB Başkanı seçilen ve mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu'na ziyaretler bitmek bilmeyince çalışmalar aksaması dikkat çekici.

İBB Başkanı seçilen Ekerem İmamoğlu'na CHP 'lilerce ziyaretlerin uazaması ve hergün ziyarete gelenlerin artması CHP Genel Merkezini de rahatsız etmişe benziyor.

25 Yıl sonra CHP 'li bir başkanın İBB başkanı olması özellikle CHP 'lileri oldukça sevindirmiş olacak ki, İBB sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar CHP 'li eski meclis üyelerinin eski milletvekillerinin İBB çıkmaması dedikoduları da beraberinde getirdi.

İBB Başkanlığı henüz YSK tarafından kesinleşmemiş olan Ekrem İmamoğlu ile görüşmek isteyen eski meclis üyeleri,eski belediye başkanları,milletvekilleri ,genel başkan yardımcıları ve partililer iş , ihale ,imar takipleri ,adam yerleştirme işleri ile ilgili çalışmalar yaptıkları söylenmesi ve dedikoduları Ekrem İmamoğlu'nu da rahatsız etmişe benziyor.

16 Milyonun başkanı olduğunu söyleyen başkan Ekrem İmamoğlu 'nun kendi partililerince çalışmalarına bu kadar müdahale edilmesi de şaşırtıcı.

İşi olmayan CHP 'lilerin bir an önce İBB boşaltmaları ve Başkan Ekrem İmamoğlunun çalışmasına engel olunmaması gerekiyor.

İBB Başkanı Ekerem İmamoğlunun İBB günün çoğunu tebrik ziyaretleriyle ve CHP 'lilerle geçirmesi de çalışmasına engel oluyor.

İBB Başkanı artık çalışmaya başlamalıdır,16 milyonun başkanı olduğunu unutmamalıdır.

CHP 'lilere büyük görev düşüyor ,İBB Başkanı Ekerem İmamoğlunu bu süreçte rahat bırakmalıdırlar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.