CEMEVİ VE KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATI ,BAKIRKÖY'DE HIZLA İLERLİYOR

Bakırköy Belediyesi’nin öncülüğünde Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından inşa ettirilen Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi’nde inşaat çalışmaları son sürat ilerliyor.

CEMEVİ VE KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATI ,BAKIRKÖY'DE HIZLA İLERLİYOR
27 Temmuz 2018 Cuma 15:55

Geçtiğimiz aylarda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı(CHP) Kemal Kılıçdaroğlu tarafından temeli atılan Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi inşaatının Eylül ayı sonlarında  bitirilmesinin hedeflendiğini belirten Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu dernek yetkilileriyle inşaatta incelemelerde bulunduktan sonra  şu açıklamalarda bulundu: “Belediyemizin öncülüğünde Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından inşa ettirilen Cem evi ve Kültür Merkezi açılışı için çalışmalara hız verdik.

6.200 metrekare inşaat alanı bulunan Bakırköy Cemevi ve Kültür Merkezi’nde; aşevi, cem alanı, müze, konferans salonu, resim-müzik-tiyatro aktivite salonlarının yanı sıra kapalı otopark, morg, idari birim salonları gibi ünitelerde bulunacak. Ataköy’de E-5 kenarında bulunan Cemevimiz; Bakırköy’de ilk Cemevi olacak. Derneğimize inşaatın devamı noktasında , hayırseverlerimizin katkısını bekliyoruz.”dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.