BAŞKAN DR.KERİMOĞLU SÖZÜNDE DURDU

Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu,AK Partili ve CHP’li Bakırköy Belediye Meclis Üyeleri, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 18. Maddesi, (h) bendinde yer alan yetkisini, oy çokluğu ile süresiz olarak Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’na devretmiş ,CHP’li Meclis Üyesi Av. Taner Kazanoğlu tek başına “RED” oyu kullanmıştı.

BAŞKAN DR.KERİMOĞLU SÖZÜNDE DURDU
06 Mart 2017 Pazartesi 19:25

BAŞKAN 'A GÜVENMEYENLER UTANACAK MI?

TEK ADAMLIK REJİMİ UYGULANIYOR DİYENLER REZİL OLDU.

12 CHP’li, 5 AK Partili toplam 17 meclis üyesinin katıldığı geçen Aralık ayındaki toplantıda belediye başkanına 16 “Evet” oyu verilirken, CHP’li Meclis Üyesi Av. Taner Kazanoğlu tek başına “RED” vermişti.

 O zamanki Meclis toplantısına katılmayan A. Rıza Akyüz, Tansel Gülmezoğlu, Şükrü Aydın, Ziya Çıkıt, Mustafa Harputluoğlu ve Kenan Şahin’in grupta RED oyu kullandıkları için toplantıya katılmadıkları söylenirken, CHP’li Av. Taner Kazanoğlu tek başına ‘RED’ vermişti.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu" bana güvenip bu yetkiyi veren arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederim,Vermiş olduğunuz bu yetkiyi yanlızca  Bakırköy halkının menfaatleri doğrultusunda ,Ulaştırma Bakanlığı ile uzlaşmada kullandım ve bana vermiş olduğunuz bu yetkiyi yeniden sayın meclise devrediyorum "dedi.


 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.