BAKIRKÖY'DE KAÇAKLARI YIKTI,İTİBARSIZLAŞTIRMA İFTİRALARI BAŞLADI

Kaçak yapıların işletme sahibi Mehmet Şeref Varan, yaptığı açıklamada 1993 yılından beri söz konusu yerin işletmecisi olduğunu belirterek, "Bugüne kadar hiçbir şekilde problemli olmayan bir müessese. Ama 2014 yılında bir belediye başkanı geldi. Cumhuriyet Halk Partili Bülent Kerimoğlu, önce ruhsatları sonra 5 milyon dolar parayı verseydik şu gördüğünüz olay olmayacaktı. Bülent Kerimoğlu'yla ilgili Cumhurbaşkanı'na, Başbakan'a, İçişleri Bakanı'na suç duyurusunda bulunuyorum. Bunları niye söylüyorum. Öyle gelip de lüzumsuz bir adamın belediye başkanı olduktan sonra yaptığı bu. Kılıçdaroğlu 'hak, adalet, hukuk' diyor. Ne hak, ne adalet sende var." diye konuştu.

BAKIRKÖY'DE KAÇAKLARI YIKTI,İTİBARSIZLAŞTIRMA İFTİRALARI BAŞLADI
06 Kasım 2017 Pazartesi 08:55

Kısa ve öz yazacağım.

Bakırköylü bazı vatandaşlar Bakırköyspor vakfı tesisleri için burası zamanında peşkeş çekilmiş ,resmen devletin yerine konmuşlar diyorlar.

Vakıf ne zamandan beri gece klubu-ocakbaşı -sauna işletmeye başlamış..

Başkan Dr.Kerimoğlu kaçaklara göz yummadığından hedef tahtasına oturtulmaktadır,

Geçen haftada Ebuziya caddesindeki 30 senedir kaçak olan ve Bakırköyün kanayan yarası olan büfeleri yıkmasıyla gündeme geldi,

Şimdi de "Bakırköy "ve "Spor" "vakıf " adı altına saklanan Cafe-bar-gece klubu-sauna düğün salonları gibi ticarethaneye çevrilmiş kaçak yerleri yıkması rantçı grupları rahatsız etmiş gözüküyor.

Asıl suçlular bu zamana kadar bu kaçaklara göz yuman eski başkanlardır,ya korkmuşlar ,yada rant elde etmişlerdir başka bir açıklaması olamaz.

Bir başkan da geliyor ,hukuk ve yasaları uyguluyor ve suçlu oluyor bu nasıl iş ,Yasadışı bir yıkım olsa polis gitmez diye düşünmeyi bile çok görüyorlar.

Yanlızca Bakırköyde bulunan 40-50 kişilik rant gruplarının bir oyunu olduğunu herkes öğrenecek.

Kaçak işletme sahibi Şeref Varan sormak lazım madem sizden 5 milyon dolar rüşvet istendi ,neden gidip savcılığa suç duyurusunda bulunmadınız?

Geleceği parlak Atatürkçü,Milliyetçi,Vatansever  genç bir belediye başkanını bu halk size yedirmez ,sizlerin iftiralarıyla itibarsızlaştırma operasyonlarına inanmaz.

Bakırköy'lü Başkan Dr.Kerimoğlunu halk destekliyor..

AYHAN DALYAPRAK

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.